Plans
NOWOCZESNA

TELEWIZJA

Zamów już dziś !

Mamy kolejną nowość, którą chcemy się z Tobą podzielić. Znów poszerzamy naszą ofertę programową z nowym, CZERWONYM pakietem premium, który jest przeznaczony wyłącznie dla dorosłych widzów.

Pozwól się ponieść fali doznań i emocji!

W końcu każdy potrzebuje się czasem zrelaksować i na chwilę odciąć od świata. Dla tych, którzy chcą sobie te chwile nieco podkręcić, mamy 4 gorące kanały erotyczne, które zadowolą widzów swoją pierwszorzędną zawartością pełną różnych gatunków w jakości HD.

Pakiet znajdziesz jest już dostępny za 9,90zł miesięcznie dla wszystkich Użytkowników, którzy mają aktywowany jeden z pakietów podstawowych STARTOWY lub RODZINNY.

//net9.pl/wp-content/uploads/2021/06/82491623934850434-2.jpg

Dzięki OVIGO możesz oglądać swoje ulubione programy w dowolnym miejscu i czasie. Przegapiłeś swoją ulubioną audycję? Możesz łatwo cofnąć się w czasie lub zlecić automatycznie nagrywanie programów lub całych serii. Zaletą OVIGO jest obsługa wielu urządzeń: SmartTV, AndroidTV, AppleTV, dostępność na ekranie telefonu komórkowego czy komputera. Przede wszystkim oferujemy jednak dekoder, który sprawi, że każdy telewizor będzie inteligentny!

168

godzin

Timeshift

Twój ulubiony program leciał już w telewizji? U nas masz 7 dni aby go ponownie obejrzeć.*

100

godzin

Osobista nagrywarka

Wybierz film, a my go nagramy. Wybierz serial, a nagramy dla Ciebie wszystkie odcinki. *

Oryginalne brzmienie

Na wybranych kanałach możesz wyłączyć lektora i oglądać filmy z oryginalną ścieżką dźwiękową.

Niski transfer danych

Telewizję możesz oglądać nawet kiedy twój Internet wolno działa.

Multiroom

Telewizja dostępna nawet na trzech dekoderach.

Bez długotrwałych zobowiązań

Sam zdecydujesz, jak długo z nami zostaniesz.

*Usługi dodatkowe, takie jak osobista nagrywarka, timeshift lub oglądanie telewizji na SmartTV i urządzeniach mobilnych mogą być z powodów licencyjnych ograniczone dla części kanałów telewizyjnych.

Dostępne pakiety

Pakiet kanałów STARTOWY b2b

61 kanałów (35 kanałów w HD)

TVP1 HD HD OTT

Program Pierwszy Telewizji Polskiej, potocznie Jedynka. Polska publiczna stacja telewizyjna i zarazem najstarsza polska stacja telewizyjna. Telewizyjna Jedynka ma charakter informacyjno-publicystyczny oraz głównie produkcje własne, m.in. seriale, teleturnieje, filmy.

TVP2 HD HD OTT

Program Drugi Telewizji Polskiej. Kanał skupia się na prezentowaniu programów kulturalno-rozrywkowych, publicystycznych.

TVP3 Warszawa OTT

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą główną w Warszawie. Sztandarowym programem TVP3 Warszawa jest Telewizyjny Kurier Warszawski.

TVP INFO HD HD

Kanał informacyjny Telewizji Polskiej. TVP Info nadaje informacje z kraju i z zagranicy, transmisje na żywo, konferencje prasowe, a także prognozę pogody, serwis sportowy, serwis ekonomiczny, programy publicystyczne i reporterskie.

TVN HD HD OTT

Czołowy kanał telewizyjny na polskim rynku oferujący programy rozrywkowe oraz audycje informacyjne.

POLSAT HD HD OTT

Polska stacja telewizyjna wchodząca w skład grupy medialnej Cyfrowy Polsat. Oferta programowa budowana jest głównie w oparciu o seriale oraz portfolio filmów fabularnych.

TVN7 HD HD

Kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Stacja nadaje głównie seriale i filmy fabularne, programy rozrywkowe.

POLSAT2 HD HD OTT

Kanał ogólnotematyczny Telewizji Polsat, emituje głównie polskie seriale i świetne kino.

TTV HD HD

Polski telewizyjny kanał ogólnotematyczny (o charakterze społeczno-interwencyjnym).

TV PULS HD HD OTT

Polska telewizja komercyjna. W ofercie posiada hity filmowe, seriale, dokumenty i animacje.

TV PULS 2 HD HD

Polska stacja telewizyjna. Oferta programową dla całej rodziny, w tym: hity filmowe i seriale, animacje i dokumenty, produkcje własne oraz transmisje z największych wydarzeń artystycznych.

TV4 HD HD OTT

Polska stacja telewizyjna jest własnością telewizji Polsat. W ofercie m.in. różnorodne polskie i zagraniczne programy, popularne seriale, wybór filmów fabularnych, animacje dla dzieci oraz pozycje dokumentalne i popularnonaukowe.

SUPER POLSAT HD HD

Kanał telewizyjny Telewizji Polsat. W ofercie znajdą się powtórki najpopularniejszych seriali oraz programów rozrywkowych z anteny POLSATU.

TV6 HD HD

Polska stacja telewizyjna, należąca do Telewizji Polsat. Skierowana głównie do młodzieży. Stacja emituje m.in. seriale animowane, programy rozrywkowe oraz reality show.

METRO HD HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. kanał telewizyjny, przygotowany z myślą o widzach otwartych na nowości i inspiracje, poszukujących jakościowej rozrywki: filmów i seriali na światowym poziomie, fascynujących dokumentów i programów typu reality show.

WP HD HD OTT

Telewizja WP to polska telewizja o wszechstronnej tematyce. W ofercie kanału można znaleźć pasma informacyjne, polskie kabarety, programy dokumentalne oraz wieczorne maratony filmowe.

ZOOM TV HD OTT

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. Zoom TV prezentuje na swojej antenie sensacyjne opowieści, dokumenty i skecze znanych polskich kabaretów.

Nowa HD HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. W ofercie programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne.

TVP HISTORIA

Kanał historyczny Telewizji Polskiej. Oparty jest na produkcji własnych programów oraz na zasobach archiwalnych TVP. Emituje także produkcje zagraniczne.

TVP KULTURA polski

Pierwszy kanał tematyczny Telewizji Polskiej, poświęcony w całości tematyce kulturalnej (prezentuje film, teatr, muzykę, sztukę i literaturę).

TVP Rozrywka

Kanał Telewizji Polskiej o tematyce rozrywkowej. W ramówce TVP pojawiają się audycje kabaretowe, programy typu talk-show, spektakle, widowiska i seriale telewizyjne.

TVP ABC

Kanał tematyczny Telewizji Polskiej o charakterze dziecięcym. Program jest adresowany do dzieci w wieku 4–12 lat.

TVP SPORT HD HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze sportowym, należąca do Telewizji Polskiej SA.

TVP POLONIA HD

Polski kanał satelitarny Telewizji Polskiej, skierowany głównie do Polaków mieszkających za granicą. W TVP Polonia pokazywane są np. najważniejsze programy informacyjne TVP1 – Wiadomości, Teleexpress.

TVP Kobieta HD

TVP Kobieta jest programem, który łączy treści lifestylowe, poradnikowe i rozrywkowe. Widz może liczyć na wiele treści familijnych i kulinarnych, a także prozdrowotnych.

STOPKLATKA TV HD HD OTT

Ogólnodostępny kanał telewizyjny o tematyce filmowo-serialowej.

Filmbox Premium HD OTT

FilmBox Premium HD to wysmakowana oferta wielokrotnie nagradzanych obrazów filmowych - uczta dla kinomana. Zdobywcy prestiżowych nagród, świetni aktorzy, głośne obrazy hollywoodzkie i uznane kino europejskie. Na antenie można znaleźć to, co w kinie najlepsze. Jest to kanał emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę.

Filmbox Family OTT

FilmBox Family to klasyka rozrywki dla całej rodziny. Prezentuje filmy, które spodobają się zarówno najmłodszym widzom, jak i dorosłym. W ofercie kanału znajdują się popularne produkcje dla dzieci i młodzieży, kreskówki, zabawne komedie oraz seriale i filmy familijne. Wspólna rodzinna zabawa gwarantowana! Jest to kanał emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę.

Filmbox Action OTT

FilmBox Action to kanał filmowy adresowany do miłośników kina akcji. Prezentuje repertuar z dużą dawką adrenaliny - od kryminałów i filmów sensacyjnych, przez westerny i obrazy katastroficzne, aż po thrillery i horrory. W ciągu dnia ramówkę wypełniają propozycje adresowane do młodszych odbiorców, wieczory natomiast zarezerwowane są dla dorosłego widza. Poza filmami fabularnymi w ofercie kanału znajdują się również seriale.

Filmbox Arthouse HD OTT

FilmBox Arthouse to jedyny globalny kanał telewizyjny prezentujący filmy fabularne, dokumentalne oraz krótkometrażowe autorstwa niezależnych filmowców z całego świata. W repertuarze znajdują się produkcje zaliczane do kina autorskiego, dzieła spoza głównego nurtu kina, filmy debiutujących reżyserów, produkcje eksperymentalne i offowe.

Filmbox Extra HD OTT

FilmBox Extra HD to kanał premium, który prezentuje starannie wyselekcjonowane hity filmowe i serialowe w jakości full HD. W ofercie kanału znaleźć można wysokobudżetowe i hollhywoodzkie przeboje, a także najlepsze europejskie produkcje. Jest to kanał emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę.

TVP Dokument polski HD

TVP Dokument – polska stacja telewizyjna Telewizji Polskiej, w której emitowane są głównie filmy dokumentalne.

FokusTV HD HD

Polski kanał tematyczny o charakterze edukacyjno-poznawczym.

Eska HD HD OTT

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, będąca rozwinięciem multimedialnej platformy internetowej Radia Eska.

4Fun TV

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana głównie do młodzieży i dorosłych. Kanał prezentuje głównie teledyski i programy muzyczne.

POLO TV OTT

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym. Emituje głównie muzykę disco polo i dance oraz muzykę biesiadną, muzykę folkową, country, cygańską i zagraniczną muzykę dyskotekową.

Antena TV polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna skierowana przede wszystkim do osób w wieku 50+

POLONIA 1 OTT

Najstarsza obecnie istniejąca polska komercyjna telewizja. Nowoczesny, młodzieżowy, rozrywkowy, trafiający do młodszej grupy targetowej kanał.

TELE5 HD HD OTT

Polska ogólnotematyczna stacja telewizyjna. Stacja nadaje program o charakterze rozrywkowym, jakiego znaczną część stanowią filmy i seriale.

NASA TV UHD HD OTT

NASA TV UHD to kanał amerykańskiej agencji kosmicznej. Można w nim oglądać wyjątkowe zdjęcia z amerykańskiego programu kosmicznego, w tym relacje ze startów rakiet. Można podglądać także życie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, podziwiać widoki Ziemi z kosmosu, a nawet eksplorować kosmos, układ słoneczny czy Marsa.

TV TRWAM OTT

Polska stacja telewizyjna o charakterze edukacyjno-poradnikowym i religijnym z siedzibą w Toruniu.

TVP3 Gdańsk OTT

Ośrodek regionalny Telewizji Polskiej, obejmujący zasięgiem województwo pomorskie z siedzibą główną w Gdańsku.

TVP3 Szczecin OTT

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo zachodniopomorskie z siedzibą główną w Szczecinie.

TVP3 Poznań OTT

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą główną w Poznaniu obejmujący swym zasięgiem województwo wielkopolskie.

TVP3 Białystok OTT

Oddział terenowy TVP obejmujący zasięgiem województwo podlaskie z siedzibą główną w Białymstoku.

TVP3 Olsztyn OTT

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą główną w Olsztynie oraz redakcjami terenowymi w Elblągu i Ełku.

TVP3 Bydgoszcz OTT

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo kujawsko-pomorskie z siedzibą główną w Bydgoszczy.

TVP3 Gorzów OTT

Oddział terenowy Telewizji Polskiej z siedzibą główną w Gorzowie Wielkopolskim oraz redakcją terenową w Zielonej Górze.

TVP3 Lublin OTT

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo lubelskie z siedzibą główną w Lublinie oraz redakcjami terenowymi w Białej Podlaskiej i Zamościu.

TVP3 Rzeszów OTT

Oddział regionalnej telewizji publicznej, nadającej swój program na terenie województwa podkarpackiego. Siedziba telewizji znajduje się w Rzeszowie.

TVP3 Wrocław OTT

Oddział terenowy TVP obejmujący zasięgiem województwo dolnośląskie z siedzibą we Wrocławiu.

TVP3 Kraków OTT

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo małopolskie z siedzibą główną w Krakowie oraz redakcjami terenowymi w Tarnowie, Zakopanem, Nowym Sączu, Oświęcimiu.

TVP3 Opole OTT

Oddział Terenowy TVP z siedzibą w Opolu.

TVP3 Kielce OTT

Oddział Terenowy TVP w Kielcach.

TVP3 Łódź OTT

Oddział terenowy TVP obejmujący zasięgiem przeważającą część województwa łódzkiego oraz ościennych powiatów. Jest najstarszym oddziałem terenowym Telewizji Polskiej.

TVP3 Katowice OTT

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą w Katowicach, z redakcjami i siedzibami terenowymi w Bielsku-Białej, Częstochowie i Rybniku.

Kominek HD OTT

Wycisz się przy kominku.

Akwarium HD OTT

Zrelaksuj się obserwując rybki.

Plaża HD OTT

Odpręż się słuchając w szumu morza.

Wieczór na plaży HD OTT

Klimatyczna plaża przed zachodem słońca.

Leśny wodospad HD OTT

Pozwól sobie na chwilę relaksu pośrodku lasu.

+ 19 stacji radiowych

RMF Maxxx OTT

Komercyjna stacja radiowa, z siedzibą w Krakowie, należąca do Grupy RMF. Grupą docelową sieci są głównie ludzie młodzi w wieku 18–34 lat. Usłyszymy w niej muzykę z gatunku pop oraz elektroniczną muzykę taneczną (muzykę klubową) – głównie z gatunku: dance, house, trance i minimal, a także muzykę z gatunku hip-hop & R&B i niekiedy także utwory rockowe. W nocnym paśmie dominują utwory produkcji krajowej.

RMF FM OTT

Radio numer 1 w Polsce! Największa i najpopularniejsza stacja muzyczno-informacyjna. Zawsze najlepsza muzyka i najświeższe fakty. Pierwsza polska prywatna stacja radiowa.

RMF Classic OTT

RMF Classic – komercyjna stacja radiowa o charakterze muzyczno-literackim, z siedzibą w Krakowie.

Polskie Radio 1 OTT

Radiowa Jedynka nadaje program o charakterze uniwersalnym, adresowany do szerokiego grona słuchaczy, wyróżniający się dużą ilością informacji, które przygotowuje m.in. Redakcja Aktualności PR 1.

Polskie Radio 2 OTT

Ogólnopolska, całodobowa, publiczna polska stacja radiowa, będąca częścią spółki akcyjnej Polskie Radio. Stacja nadaje audycje kulturalne, popularyzujące literaturę i filozofię oraz muzykę poważną, jazzową i ludową, przedstawienia teatru wyobraźni. Do radia zapraszani są często ludzie kultury i nauki.

Polskie Radio 3 OTT

Stacja nadaje program o charakterze muzyczno-rozrywkowym. Na antenie obecne są również audycje publicystyczne, w których poruszane są tematy polityczne, społeczne i kulturalne. Do stałych elementów ramówki należą: słuchowiska, reportaże radiowe, audycje kabaretowe oraz powieści czytane w odcinkach. Obok bieżących informacji z kraju i ze świata prezentowane są również wiadomości ze świata sztuki (film, teatr, literatura, wystawy).

Polskie Radio 4 OTT

Radio ludzi ciekawych świata, głodnych informacji i szukających nowych wyzwań. Miejsce spotkań pisarzy, podróżników, naukowców i dziennikarzy. Platforma wymiany myśli. A to wszystko w oprawie energetyzującej muzyki.

Radio Chilli Zet polski OTT

Antyradio polski OTT

Radio 357 OTT

Eska ROCK OTT

Meloradio OTT

Muzo FM OTT

Radio eM OTT

Radio Piekary OTT

Radio TOK FM OTT

Radio ZET OTT

Radio Złote Przeboje OTT

Radio Maryja OTT

+ 25 godzin nagrań

Wsparcie Dekodery 1x

Wsparcie Urządzenia mobilne i Smart TV 1x

Oglądaj pakiet najpopularniejszych polskich kanałów telewizyjnych w wersji High Definition (HD).

W ramach pakietu usługa Timeshift do 24 godzin wstecz oraz możliwość nagrywania na dysku PVR o pojemności pozwalającej na zapis 25 godzin audycji i filmów. Kanały pakietu Startowego oglądać można na jednym dekoderze oraz na jednym urządzeniu mobilnym*.
* - Usługi Timeshift, nagrywania audycji oraz odtwarzania na urządzeniach mobilnych dostępne są dla wybranych kanałów

Pakiet kanałów RODZINNY b2b

137 kanałów (98 kanałów w HD)

TVP1 HD HD OTT

Program Pierwszy Telewizji Polskiej, potocznie Jedynka. Polska publiczna stacja telewizyjna i zarazem najstarsza polska stacja telewizyjna. Telewizyjna Jedynka ma charakter informacyjno-publicystyczny oraz głównie produkcje własne, m.in. seriale, teleturnieje, filmy.

TVP2 HD HD OTT

Program Drugi Telewizji Polskiej. Kanał skupia się na prezentowaniu programów kulturalno-rozrywkowych, publicystycznych.

TVP3 Warszawa OTT

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą główną w Warszawie. Sztandarowym programem TVP3 Warszawa jest Telewizyjny Kurier Warszawski.

TVP INFO HD HD

Kanał informacyjny Telewizji Polskiej. TVP Info nadaje informacje z kraju i z zagranicy, transmisje na żywo, konferencje prasowe, a także prognozę pogody, serwis sportowy, serwis ekonomiczny, programy publicystyczne i reporterskie.

TVN HD HD OTT

Czołowy kanał telewizyjny na polskim rynku oferujący programy rozrywkowe oraz audycje informacyjne.

POLSAT HD HD OTT

Polska stacja telewizyjna wchodząca w skład grupy medialnej Cyfrowy Polsat. Oferta programowa budowana jest głównie w oparciu o seriale oraz portfolio filmów fabularnych.

TVN7 HD HD

Kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Stacja nadaje głównie seriale i filmy fabularne, programy rozrywkowe.

POLSAT2 HD HD OTT

Kanał ogólnotematyczny Telewizji Polsat, emituje głównie polskie seriale i świetne kino.

TTV HD HD

Polski telewizyjny kanał ogólnotematyczny (o charakterze społeczno-interwencyjnym).

TV PULS HD HD OTT

Polska telewizja komercyjna. W ofercie posiada hity filmowe, seriale, dokumenty i animacje.

TV PULS 2 HD HD

Polska stacja telewizyjna. Oferta programową dla całej rodziny, w tym: hity filmowe i seriale, animacje i dokumenty, produkcje własne oraz transmisje z największych wydarzeń artystycznych.

TV4 HD HD OTT

Polska stacja telewizyjna jest własnością telewizji Polsat. W ofercie m.in. różnorodne polskie i zagraniczne programy, popularne seriale, wybór filmów fabularnych, animacje dla dzieci oraz pozycje dokumentalne i popularnonaukowe.

SUPER POLSAT HD HD

Kanał telewizyjny Telewizji Polsat. W ofercie znajdą się powtórki najpopularniejszych seriali oraz programów rozrywkowych z anteny POLSATU.

TV6 HD HD

Polska stacja telewizyjna, należąca do Telewizji Polsat. Skierowana głównie do młodzieży. Stacja emituje m.in. seriale animowane, programy rozrywkowe oraz reality show.

METRO HD HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. kanał telewizyjny, przygotowany z myślą o widzach otwartych na nowości i inspiracje, poszukujących jakościowej rozrywki: filmów i seriali na światowym poziomie, fascynujących dokumentów i programów typu reality show.

WP HD HD OTT

Telewizja WP to polska telewizja o wszechstronnej tematyce. W ofercie kanału można znaleźć pasma informacyjne, polskie kabarety, programy dokumentalne oraz wieczorne maratony filmowe.

ZOOM TV HD OTT

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. Zoom TV prezentuje na swojej antenie sensacyjne opowieści, dokumenty i skecze znanych polskich kabaretów.

Nowa HD HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. W ofercie programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne.

TVP HISTORIA

Kanał historyczny Telewizji Polskiej. Oparty jest na produkcji własnych programów oraz na zasobach archiwalnych TVP. Emituje także produkcje zagraniczne.

TVP KULTURA polski

Pierwszy kanał tematyczny Telewizji Polskiej, poświęcony w całości tematyce kulturalnej (prezentuje film, teatr, muzykę, sztukę i literaturę).

TVP Rozrywka

Kanał Telewizji Polskiej o tematyce rozrywkowej. W ramówce TVP pojawiają się audycje kabaretowe, programy typu talk-show, spektakle, widowiska i seriale telewizyjne.

TVP ABC

Kanał tematyczny Telewizji Polskiej o charakterze dziecięcym. Program jest adresowany do dzieci w wieku 4–12 lat.

Disney Channel HD polski, anglicky HD OTT

Disney Channel HD to kanał skierowany do dzieci 6-15 lat, który oferuje najlepsze animacje.

Disney Junior OTT

Trzeci kanał Disneya w Polsce, po Disney Channel oraz Disney XD, utrzymujący się w czołówce oglądalności wśród stacji dla dzieci. Swój program kieruje do widzów w wieku przedszkolnym (od 2 do 5 lat). Są to głównie edukacyjne seriale animowane, takie jak Klub przyjaciół Myszki Miki czy Leniuchowo.

Disney XD OTT

Disney XD to siostrzana stacja telewizyjna Disney Channel, skierowana głównie do chłopców w wieku 6-14 lat. Emituje zarówno produkcje własne, seriale tematycznie, jak i seriale i filmy znane z Disney Channel.

TOP KIDS HD HD OTT

Top Kids to kanał dla dzieci z kultowymi serialami animowanymi z lat 80-tych i 90-tych, który zaciekawi nie tylko najmłodszych, ale też wzbudzi sentyment u dorosłych.

TOP KIDS JR HD HD OTT

Top Kids Jr to nowy kanał z bajkami kierowanymi do dzieci w wieku przedszkolnym. Na antenie kanału emitowane będą audycje o charakterze edukacyjnym, które pomogą dziecku poznać świat i się rozwijać.

TVP SPORT HD HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze sportowym, należąca do Telewizji Polskiej SA.

ELEVEN SPORTS 1 polski HD

Kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Najciekawsze wydarzenia "na żywo" wybrane z bogatej oferty programowej.

ELEVEN SPORTS 2 polski HD

Kanał sportowy Eleven Sports 2 jest międzynarodową telewizją oferującą transmisje z wielkich wydarzeń sportowych.

ELEVEN SPORTS 3 polski HD

Eleven Sports 3 oferuje najważniejsze europejskie rozgrywki piłki nożnej na żywo, prezentuje filmy dokumentalne o tematyce sportowej i powtórki najciekawszych wydarzeń pokazywanych na Eleven Sports 1 i Eleven Sports 2.

ELEVEN SPORTS 4 polski HD

W Eleven Sports 4 znajdą się transmisje, m.in. meczów piłkarskich Bundesligi, Serie A TIM, LaLiga Santander oraz Ligue 1 Conforama.

EUROSPORT 1 HD HD

Stacja telewizyjna o profilu sportowym zapewniający relacje na żywo z takich czołowych imprez jak wielkoszlemowe turnieje tenisowe. Eurosport prezentuje również najbogatszą ofertę sportów zimowych.

EUROSPORT 2 HD HD

Polska stacja telewizyjna, jej oferta to uzupełnienie Eurosportu. Specjalizuje się w relacjach ze sportów drużynowych.

POLSAT SPORT HD HD OTT

Polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy kanałów Telewizji Polsat.

POLSAT SPORT EXTRA HD HD OTT

Polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy Polsat (drugi – po Polsacie Sport – kanał sportowy tej stacji).

POLSAT SPORT NEWS HD HD OTT

Polska stacja telewizyjna o profilu informacyjno-sportowym, należąca do grupy kanałów telewizji Polsat. W ramówce Polsat Sport News znajdują się m.in. serwisy informacyjne oraz programy publicystyczne.

POLSAT SPORT FIGHT HD HD OTT

Polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy kanałów Telewizji Polsat. Polsat Sport Fight HD to kanał poświęcony w całości sportom walki.

POLSAT GAMES HD OTT

Polska stacja telewizyjna Telewizji Polsat poświęcona głównie grom wideo, e-sportowi oraz anime.

POLSAT NEWS HD polski, mis HD OTT

Kanał informacyjno-publicystyczny Grupy Polsat. W Polsat News zobaczyć możemy bieżące doniesienia dotyczące sportu, gospodarki i biznesu.

TVN24 HD HD

Pierwsza polska telewizja informacyjna, nadająca program przez całą dobę.Serwisy informacyjne pojawiają się co pół godziny; w pozostałym czasie nadawane są programy publicystyczne.

TVN24 BiS HD HD

Kanał informacyjny należący do Grupy TVN, koncentrujący się na wiadomościach biznesowych i zagranicznych.

WYDARZENIA24 HD OTT

Stacja informacyjna powstająca we współpracy z Polsat News, Wydarzeniami oraz serwisem internetowym Interia. W ramówce Wydarzeń24 znajdują się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata.

POLSAT NEWS 2 HD OTT

Polski publicystyczno-informacyjny kanał telewizyjny. Stanowi uzupełnienie głównej anteny Polsat News, z pogłębionym komentarzem.

Biznes24 polski HD

Biznes24 to kanał poświęcony biznesowi, gospodarce i ekonomii. Poruszana tematyka dotyczy finansów osobistych, rynków, gospodarki i zarządzania, omawianych zarówno w codziennych programach informacyjnych, jak i programach poradnikowych czy publicystycznych. Na ekranie pojawiają się też dane rynkowe, które emitowane będą przez całą dobę. Biznes24 koncentruje się na polskim rynku, ale w stacji pojawiają się również informacje z zagranicy.

TVP POLONIA HD

Polski kanał satelitarny Telewizji Polskiej, skierowany głównie do Polaków mieszkających za granicą. W TVP Polonia pokazywane są np. najważniejsze programy informacyjne TVP1 – Wiadomości, Teleexpress.

HGTV HD HD

Kanał tematyczny, należący do Grupy TVN. Nadaje głównie programy o urządzaniu domów i ogrodów.

HOME TV HD OTT

Stacja telewizyjna o urządzaniu domów i ogrodów.

POLSAT RODZINA HD

Polska stacja telewizyjna Telewizji Polsat, poświęcona głównie rodzinie, serialom, filmom fabularnym, teleturniejom, programom rozrywkowym, programom poradnikowym.

FOOD Network HD

Polska wersja amerykańskiego kanału o tematyce kulinarnej. Nadawcą kanału jest Grupa TVN.

TLC HD polski, anglicky HD

Amerykański kanał telewizyjny. Na antenie nadawane są programy, które skierowane są głównie do kobiet.

TVN TURBO HD HD

Kanał kierowany głównie do pasjonatów motoryzacji, emituje programy motoryzacyjne, sportowe, dla majsterkowiczów oraz dokumentalne.

TVN STYLE HD HD

TVN Style jest to kanał kobiecy o wszechstronnej tematyce. Oferta programowa kanału bazuje na polskich produkcjach wzbogaconych o starannie dobrane propozycje zagraniczne.

POLSAT PLAY HD HD OTT

Kanał lifestyle'owy Telewizji Polsat skierowany głównie do mężczyzn. Oferta doskonale łączy męskie pasje, fascynujące dokumenty oraz erotykę.

POLSAT CAFE HD HD OTT

Kanał lifestyle'owy Telewizji Polsat. Najlepsze magazyny lifestylowe, talk show, programy poradnikowe i rozrywkowe, realisty show, filmy dokumentalne, seriale i kino kobiece.

TVP Kobieta HD

TVP Kobieta jest programem, który łączy treści lifestylowe, poradnikowe i rozrywkowe. Widz może liczyć na wiele treści familijnych i kulinarnych, a także prozdrowotnych.

StudioMed HD OTT

Tematyka poświęcona w całości kwestiom medycznym, profilaktyce zdrowia, postępowaniu wobec chorób i zmniejszaniu ryzyka ich pojawienia się w życiu człowieka.

TVN FABUŁA HD HD

Polski kanał serialowo-filmowy, nadaje pozycje serialowe z TVN, filmy kinowe, seriale zagraniczne oraz własne produkcje. Emituje również programy o kulturze, showbiznesie oraz talk-show z udziałami aktorów.

STOPKLATKA TV HD HD OTT

Ogólnodostępny kanał telewizyjny o tematyce filmowo-serialowej.

POLSAT FILM HD HD

Kanał tematyczny telewizji Polsat o tematyce filmowej. Każdy wieczór to przygoda z innym gatunkiem filmowym.

POLSAT SERIALE HD HD

Na kanale Polsat Seriale widzowie mogą obejrzeć znane i niezmiennie cieszące się powodzeniem polskie seriale. Emitowane są pasma z polskimi filmami, w tym najpopularniejszymi komediami w historii naszego kina.

TVP Seriale

Polski kanał Telewizji Polskiej, nadający głównie seriale.

Kino Polska HD OTT

Kino Polska to jedyny kanał telewizyjny na świecie, poświęcony w całości promocji polskiego kina i polskich twórców filmowych.

Red Top polski HD OTT

RedTOP TV jest kanałem filmowo-serialowym, opartym o kultowe produkcje „classic” - kin amerykańskiego oraz europejskiego.

Red Carpet polski HD OTT

Stacja ma charakter rozrywkowo-poradniczy. W ramówce kanału widzowie znajdą programy o gwiazdach show-biznesu, relacje z wydarzeń kulturalnych, premier kinowych i telewizyjnych, pokazów mody, koncertów czy gal, a także filmy i seriale fabularne.

Filmax polski HD OTT

Ramówka kanału jest wypełniona filmami i serialami, głównie amerykańskimi i zagranicznymi. Na antenie pojawiają się też kabarety, oraz magazyny i programy o tematyce kinowej.

Filmbox Premium HD OTT

FilmBox Premium HD to wysmakowana oferta wielokrotnie nagradzanych obrazów filmowych - uczta dla kinomana. Zdobywcy prestiżowych nagród, świetni aktorzy, głośne obrazy hollywoodzkie i uznane kino europejskie. Na antenie można znaleźć to, co w kinie najlepsze. Jest to kanał emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę.

Filmbox Family OTT

FilmBox Family to klasyka rozrywki dla całej rodziny. Prezentuje filmy, które spodobają się zarówno najmłodszym widzom, jak i dorosłym. W ofercie kanału znajdują się popularne produkcje dla dzieci i młodzieży, kreskówki, zabawne komedie oraz seriale i filmy familijne. Wspólna rodzinna zabawa gwarantowana! Jest to kanał emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę.

Filmbox Action OTT

FilmBox Action to kanał filmowy adresowany do miłośników kina akcji. Prezentuje repertuar z dużą dawką adrenaliny - od kryminałów i filmów sensacyjnych, przez westerny i obrazy katastroficzne, aż po thrillery i horrory. W ciągu dnia ramówkę wypełniają propozycje adresowane do młodszych odbiorców, wieczory natomiast zarezerwowane są dla dorosłego widza. Poza filmami fabularnymi w ofercie kanału znajdują się również seriale.

Filmbox Arthouse HD OTT

FilmBox Arthouse to jedyny globalny kanał telewizyjny prezentujący filmy fabularne, dokumentalne oraz krótkometrażowe autorstwa niezależnych filmowców z całego świata. W repertuarze znajdują się produkcje zaliczane do kina autorskiego, dzieła spoza głównego nurtu kina, filmy debiutujących reżyserów, produkcje eksperymentalne i offowe.

Filmbox Extra HD OTT

FilmBox Extra HD to kanał premium, który prezentuje starannie wyselekcjonowane hity filmowe i serialowe w jakości full HD. W ofercie kanału znaleźć można wysokobudżetowe i hollhywoodzkie przeboje, a także najlepsze europejskie produkcje. Jest to kanał emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę.

DISCOVERY HD polski, anglicky HD

Edukacyjny kanał telewizyjny. Ofertę stacji tworzą zarówno interesujące historie z życia ludzi, jak i programy dotyczące m.in. inżynierii, motoryzacji, jak i ciekawych form spędzania wolnego czasu.

DISCOVERY SCIENCE HD HD

Amerykański telewizyjny kanał tematyczny nadający filmy dokumentalne i programy popularnonaukowe poświęcone szeroko pojętym naukom ścisłym i przyrodniczym.

ANIMAL PLANET HD polski, anglicky HD

Kanał telewizyjny, emitujący głównie programy dokumentalne o zwierzętach i przyrodzie.

ID HD HD

Dokumentalny kanał tematyczny poświęcony policyjnym śledztwom i zbrodniom.

DTX HD HD

Telewizyjny kanał tematyczny skierowany głównie do mężczyzn. W ramówce stacji znajdują się takie kategorie programów jak: motoryzacja, jedzenie czy wędkarstwo.

DISCOVERY LIFE HD

Kanał telewizyjny nadający filmy i seriale dokumentalne, fabularne oraz rozrywkowe.Na Discovery Life obok wybranych programów pokazujących dziką przyrodę i zwierzęta, zobaczymy fascynujące pozycje o charakterze "styl życia".

DISCOVERY HISTORIA

Kanał tematyczny o tematyce historycznej. Stacja emituje produkcje polskie i zagraniczne, traktujące o historii współczesnej, starożytnej, dziejach Polski czy militariach.

ADVENTURE TV HD HD OTT

Adventure HD to polski kanał przygodowy. W ramówce kanału znajdują się programy przygodowe, podróżnicze, przyrodnicze, docu-reality, a także coś dla miłośników przyrody.

TRAVEL CHANNEL HD HD

Kanał telewizyjny o profilu podróżniczym, należący do Grupy TVN.

TVP Dokument polski HD

TVP Dokument – polska stacja telewizyjna Telewizji Polskiej, w której emitowane są głównie filmy dokumentalne.

POLSAT DOKU HD HD

Polski kanał telewizyjny należący do Telewizji Polsat. Oferta jest kierowana do wszystkich widzów poszukujących w telewizji wysokiej jakości interesujących pozycji dokumentalnych.

FokusTV HD HD

Polski kanał tematyczny o charakterze edukacyjno-poznawczym.

POLSAT MUSIC HD HD

Kanał Telewizji Polsat o tematyce rozrywkowej, poświęcony muzyce pop i rock.

Eska HD HD OTT

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, będąca rozwinięciem multimedialnej platformy internetowej Radia Eska.

EskaTV extra HD HD OTT

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym będąca rozwinięciem kanału Eska TV.

Eska Rock TV OTT

Polski kanał telewizyjny o charakterze muzycznym. To przede wszystkim najlepszy rock i jego najświeższe teledyski.

4Fun TV

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana głównie do młodzieży i dorosłych. Kanał prezentuje głównie teledyski i programy muzyczne.

4Fun KIDS

Polska stacja muzyczna. Oferta stacji zapewnia widzom sentymentalną podróż w czasie.

4Fun Dance

Polska stacja muzyczna emitująca muzykę z gatunku disco polo i dance.

STARS TV HD OTT

Polski kanał muzyczny. Stacja prezentuje największe przeboje lat 50., 60., 70., 80., 90.,00. oraz przeboje muzyki współczesnej.

MixTape polski HD OTT

Nowy kanał muzyczny nadający muzykę hip-hop, gangsta rap i reggae.

Ultra TV polski HD OTT

Całodobowy kanał z muzyką.

POLO TV OTT

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym. Emituje głównie muzykę disco polo i dance oraz muzykę biesiadną, muzykę folkową, country, cygańską i zagraniczną muzykę dyskotekową.

DISCO POLO MUSIC OTT

Kanał Telewizji Polsat o tematyce rozrywkowej, poświęcony muzyce disco polo oraz polskiej muzyce dance i muzyce biesiadnej.

POWER TV HD HD OTT

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa. Stacja codziennie emituje klipy muzyczne disco i dance z lat 80. i 90. XX wieku.

Music Box polski HD OTT

Całodobowy kanał telewizyjny o charakterze muzycznym, nadawany w języku polskim. Prezentuje on mieszankę polskich i zagranicznych teledysków - w tym także światowych hitów. Music Box Polska, to również wiadomości ze świata muzyki, mody i kina, wywiady z celebrytami, plotki show-biznesu oraz audycje rozrywkowe.

NUTA TV HD HD OTT

Polski kanał muzyczny. W ofercie kanału Nuta.TV prezentowane są teledyski z gatunku pop i dance.

VOX music TV OTT

Polskojęzyczny kanał telewizyjny o tematyce muzycznej. Stacja emituje muzykę taneczną disco polo, dance i pop oraz muzykę z lat 70., 80. i 90. XX wieku.

GOLD TV OTT

GOLD TV to kanał muzyczny oferujący widzom sentymentalną, muzyczną podróż w towarzystwie najpopularniejszych przebojów od lat 60, aż do czasów współczesnych. To prawdziwa gratka dla koneserów dawnych kultowych hitów, na których wychowały się całe pokolenia.

Antena TV polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna skierowana przede wszystkim do osób w wieku 50+

TVS OTT

Pierwsza regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Z biegiem lat TVS skoncentrowała się na ogólnopolskiej publiczności.

POLONIA 1 OTT

Najstarsza obecnie istniejąca polska komercyjna telewizja. Nowoczesny, młodzieżowy, rozrywkowy, trafiający do młodszej grupy targetowej kanał.

TELE5 HD HD OTT

Polska ogólnotematyczna stacja telewizyjna. Stacja nadaje program o charakterze rozrywkowym, jakiego znaczną część stanowią filmy i seriale.

TVC polski HD OTT

TVC to telewizja z centrum Polski, która w swoim sercu ma wszystkich Polaków. Widzowie w ramówce znajdą kultowe filmy i seriale, ciekawe programy poradnikowe, seriale animowane dla najmłodszych oraz informacje z regionów. TVC to także widowiska artystyczne dla całych rodzin, w tym między innymi koncerty i kabarety.

Super TV polski HD OTT

Całodobowa telezakupowa stacja telewizyjna.

NASA TV UHD HD OTT

NASA TV UHD to kanał amerykańskiej agencji kosmicznej. Można w nim oglądać wyjątkowe zdjęcia z amerykańskiego programu kosmicznego, w tym relacje ze startów rakiet. Można podglądać także życie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, podziwiać widoki Ziemi z kosmosu, a nawet eksplorować kosmos, układ słoneczny czy Marsa.

TV TRWAM OTT

Polska stacja telewizyjna o charakterze edukacyjno-poradnikowym i religijnym z siedzibą w Toruniu.

France 24 - eng anglicky OTT

Pierwsza francuska stacja nadająca informacje o sprawach międzynarodowych 24 godziny na dobę. Proponuje inne, nowe spojrzenie na wydarzenia międzynarodowe mające miejsce w wielowymiarowym świecie. Stacja dysponuje środkami i personelem gwarantującymi całkowitą niezależność i pozwalającymi na publikowanie oryginalnych zdjęć i reportaży

France 24 francouzsky OTT

Pierwsza francuska stacja nadająca informacje o sprawach międzynarodowych 24 godziny na dobę. Proponuje inne, nowe spojrzenie na wydarzenia międzynarodowe mające miejsce w wielowymiarowym świecie. Stacja dysponuje środkami i personelem gwarantującymi całkowitą niezależność i pozwalającymi na publikowanie oryginalnych zdjęć i reportaży.

Ukraina24 HD OTT

Stacja całodobowo prezentuje najistotniejsze fakty, ich komentarze oraz wydarzenia dotyczące Ukrainy.

TVP3 Gdańsk OTT

Ośrodek regionalny Telewizji Polskiej, obejmujący zasięgiem województwo pomorskie z siedzibą główną w Gdańsku.

TVP3 Szczecin OTT

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo zachodniopomorskie z siedzibą główną w Szczecinie.

TVP3 Poznań OTT

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą główną w Poznaniu obejmujący swym zasięgiem województwo wielkopolskie.

TVP3 Białystok OTT

Oddział terenowy TVP obejmujący zasięgiem województwo podlaskie z siedzibą główną w Białymstoku.

TVP3 Olsztyn OTT

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą główną w Olsztynie oraz redakcjami terenowymi w Elblągu i Ełku.

TVP3 Bydgoszcz OTT

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo kujawsko-pomorskie z siedzibą główną w Bydgoszczy.

TVP3 Gorzów OTT

Oddział terenowy Telewizji Polskiej z siedzibą główną w Gorzowie Wielkopolskim oraz redakcją terenową w Zielonej Górze.

TVP3 Lublin OTT

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo lubelskie z siedzibą główną w Lublinie oraz redakcjami terenowymi w Białej Podlaskiej i Zamościu.

TVP3 Rzeszów OTT

Oddział regionalnej telewizji publicznej, nadającej swój program na terenie województwa podkarpackiego. Siedziba telewizji znajduje się w Rzeszowie.

TVP3 Wrocław OTT

Oddział terenowy TVP obejmujący zasięgiem województwo dolnośląskie z siedzibą we Wrocławiu.

TVP3 Kraków OTT

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo małopolskie z siedzibą główną w Krakowie oraz redakcjami terenowymi w Tarnowie, Zakopanem, Nowym Sączu, Oświęcimiu.

TVP3 Opole OTT

Oddział Terenowy TVP z siedzibą w Opolu.

TVP3 Kielce OTT

Oddział Terenowy TVP w Kielcach.

TVP3 Łódź OTT

Oddział terenowy TVP obejmujący zasięgiem przeważającą część województwa łódzkiego oraz ościennych powiatów. Jest najstarszym oddziałem terenowym Telewizji Polskiej.

TVP3 Katowice OTT

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą w Katowicach, z redakcjami i siedzibami terenowymi w Bielsku-Białej, Częstochowie i Rybniku.

Kominek HD OTT

Wycisz się przy kominku.

Akwarium HD OTT

Zrelaksuj się obserwując rybki.

Plaża HD OTT

Odpręż się słuchając w szumu morza.

Wieczór na plaży HD OTT

Klimatyczna plaża przed zachodem słońca.

Leśny wodospad HD OTT

Pozwól sobie na chwilę relaksu pośrodku lasu.

ČT1 HD OTT

Ogólnotematyczny, pierwszy program publicznej telewizji czeskiej. Prezentuje rozrywkę, dokument, publicystykę, sport.

ČT2 HD OTT

Główna tematyka programu drugiego czeskiej telewizji publicznej dotyczy kultury, historii i edukacji. Serwis prezentuje między innymi wiadomości przygotowywane dla niesłyszących odbiorców.

ČT3 HD OTT

Program trzeci czeskiej telewizji publicznej poświęcony jest sprawom i problemom seniorów.

ČT24 HD OTT

Kanał informacyjny czeskiej telewizji publicznej. Prezentuje zarówno aktualne informacje, reportaże, jak i programy cykliczne z dziedziny publicystyki, polityki, sportu.

ČT D / Art HD OTT

Kanał poświęcony informacjom z dziedziny kultury i sztuki.

ČT Sport HD OTT

Na czeskiej 'Czwórce' prezentowana jest szeroka tematyka sportowa. Można tu obejrzeć wydarzenia sportowe - mecze ligowe i rozgrywki piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, hokeja. Ciekawostki sportowe odnajdą także fani pokera, czy kolarstwa.

+ 19 stacji radiowych

RMF Maxxx OTT

Komercyjna stacja radiowa, z siedzibą w Krakowie, należąca do Grupy RMF. Grupą docelową sieci są głównie ludzie młodzi w wieku 18–34 lat. Usłyszymy w niej muzykę z gatunku pop oraz elektroniczną muzykę taneczną (muzykę klubową) – głównie z gatunku: dance, house, trance i minimal, a także muzykę z gatunku hip-hop & R&B i niekiedy także utwory rockowe. W nocnym paśmie dominują utwory produkcji krajowej.

RMF FM OTT

Radio numer 1 w Polsce! Największa i najpopularniejsza stacja muzyczno-informacyjna. Zawsze najlepsza muzyka i najświeższe fakty. Pierwsza polska prywatna stacja radiowa.

RMF Classic OTT

RMF Classic – komercyjna stacja radiowa o charakterze muzyczno-literackim, z siedzibą w Krakowie.

Polskie Radio 1 OTT

Radiowa Jedynka nadaje program o charakterze uniwersalnym, adresowany do szerokiego grona słuchaczy, wyróżniający się dużą ilością informacji, które przygotowuje m.in. Redakcja Aktualności PR 1.

Polskie Radio 2 OTT

Ogólnopolska, całodobowa, publiczna polska stacja radiowa, będąca częścią spółki akcyjnej Polskie Radio. Stacja nadaje audycje kulturalne, popularyzujące literaturę i filozofię oraz muzykę poważną, jazzową i ludową, przedstawienia teatru wyobraźni. Do radia zapraszani są często ludzie kultury i nauki.

Polskie Radio 3 OTT

Stacja nadaje program o charakterze muzyczno-rozrywkowym. Na antenie obecne są również audycje publicystyczne, w których poruszane są tematy polityczne, społeczne i kulturalne. Do stałych elementów ramówki należą: słuchowiska, reportaże radiowe, audycje kabaretowe oraz powieści czytane w odcinkach. Obok bieżących informacji z kraju i ze świata prezentowane są również wiadomości ze świata sztuki (film, teatr, literatura, wystawy).

Polskie Radio 4 OTT

Radio ludzi ciekawych świata, głodnych informacji i szukających nowych wyzwań. Miejsce spotkań pisarzy, podróżników, naukowców i dziennikarzy. Platforma wymiany myśli. A to wszystko w oprawie energetyzującej muzyki.

Radio Chilli Zet polski OTT

Antyradio polski OTT

Radio 357 OTT

Eska ROCK OTT

Meloradio OTT

Muzo FM OTT

Radio eM OTT

Radio Piekary OTT

Radio TOK FM OTT

Radio ZET OTT

Radio Złote Przeboje OTT

Radio Maryja OTT

+ 50 godzin nagrań

Wsparcie Dekodery 1x

Wsparcie Urządzenia mobilne i Smart TV 1x

Pakiet najlepszych polskojęzycznych kanałów telewizyjnych. Kanały sportowe, dla dzieci, lifestyle i filmowe to rozrywka dla całej rodziny. W ramach pakietu usługa Timeshift do 2 dni wstecz oraz możliwość nagrywania na dysku PVR o pojemności pozwalającej na zapis 50 godzin audycji. Kanały oglądać można na jednym dekoderze oraz na jednym urządzeniu mobilnym*. *- Usługi Timeshift, nagrywania audycji oraz odtwarzania na urządzeniach mobilnych dostępne są dla wybranych kanałów.

Pakiet kanałów STARTOWY

miesiąc
ZA DARMO

61 kanałów (35 kanałów w HD)

TVP1 HD HD OTT

Program Pierwszy Telewizji Polskiej, potocznie Jedynka. Polska publiczna stacja telewizyjna i zarazem najstarsza polska stacja telewizyjna. Telewizyjna Jedynka ma charakter informacyjno-publicystyczny oraz głównie produkcje własne, m.in. seriale, teleturnieje, filmy.

TVP2 HD HD OTT

Program Drugi Telewizji Polskiej. Kanał skupia się na prezentowaniu programów kulturalno-rozrywkowych, publicystycznych.

TVP3 Warszawa OTT

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą główną w Warszawie. Sztandarowym programem TVP3 Warszawa jest Telewizyjny Kurier Warszawski.

TVP INFO HD HD

Kanał informacyjny Telewizji Polskiej. TVP Info nadaje informacje z kraju i z zagranicy, transmisje na żywo, konferencje prasowe, a także prognozę pogody, serwis sportowy, serwis ekonomiczny, programy publicystyczne i reporterskie.

TVN HD HD OTT

Czołowy kanał telewizyjny na polskim rynku oferujący programy rozrywkowe oraz audycje informacyjne.

POLSAT HD HD OTT

Polska stacja telewizyjna wchodząca w skład grupy medialnej Cyfrowy Polsat. Oferta programowa budowana jest głównie w oparciu o seriale oraz portfolio filmów fabularnych.

TVN7 HD HD

Kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Stacja nadaje głównie seriale i filmy fabularne, programy rozrywkowe.

POLSAT2 HD HD OTT

Kanał ogólnotematyczny Telewizji Polsat, emituje głównie polskie seriale i świetne kino.

TTV HD HD

Polski telewizyjny kanał ogólnotematyczny (o charakterze społeczno-interwencyjnym).

TV PULS HD HD OTT

Polska telewizja komercyjna. W ofercie posiada hity filmowe, seriale, dokumenty i animacje.

TV PULS 2 HD HD

Polska stacja telewizyjna. Oferta programową dla całej rodziny, w tym: hity filmowe i seriale, animacje i dokumenty, produkcje własne oraz transmisje z największych wydarzeń artystycznych.

TV4 HD HD OTT

Polska stacja telewizyjna jest własnością telewizji Polsat. W ofercie m.in. różnorodne polskie i zagraniczne programy, popularne seriale, wybór filmów fabularnych, animacje dla dzieci oraz pozycje dokumentalne i popularnonaukowe.

SUPER POLSAT HD HD

Kanał telewizyjny Telewizji Polsat. W ofercie znajdą się powtórki najpopularniejszych seriali oraz programów rozrywkowych z anteny POLSATU.

TV6 HD HD

Polska stacja telewizyjna, należąca do Telewizji Polsat. Skierowana głównie do młodzieży. Stacja emituje m.in. seriale animowane, programy rozrywkowe oraz reality show.

METRO HD HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. kanał telewizyjny, przygotowany z myślą o widzach otwartych na nowości i inspiracje, poszukujących jakościowej rozrywki: filmów i seriali na światowym poziomie, fascynujących dokumentów i programów typu reality show.

WP HD HD OTT

Telewizja WP to polska telewizja o wszechstronnej tematyce. W ofercie kanału można znaleźć pasma informacyjne, polskie kabarety, programy dokumentalne oraz wieczorne maratony filmowe.

ZOOM TV HD OTT

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. Zoom TV prezentuje na swojej antenie sensacyjne opowieści, dokumenty i skecze znanych polskich kabaretów.

Nowa HD HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. W ofercie programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne.

TVP HISTORIA

Kanał historyczny Telewizji Polskiej. Oparty jest na produkcji własnych programów oraz na zasobach archiwalnych TVP. Emituje także produkcje zagraniczne.

TVP KULTURA polski

Pierwszy kanał tematyczny Telewizji Polskiej, poświęcony w całości tematyce kulturalnej (prezentuje film, teatr, muzykę, sztukę i literaturę).

TVP Rozrywka

Kanał Telewizji Polskiej o tematyce rozrywkowej. W ramówce TVP pojawiają się audycje kabaretowe, programy typu talk-show, spektakle, widowiska i seriale telewizyjne.

TVP ABC

Kanał tematyczny Telewizji Polskiej o charakterze dziecięcym. Program jest adresowany do dzieci w wieku 4–12 lat.

TVP SPORT HD HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze sportowym, należąca do Telewizji Polskiej SA.

TVP POLONIA HD

Polski kanał satelitarny Telewizji Polskiej, skierowany głównie do Polaków mieszkających za granicą. W TVP Polonia pokazywane są np. najważniejsze programy informacyjne TVP1 – Wiadomości, Teleexpress.

TVP Kobieta HD

TVP Kobieta jest programem, który łączy treści lifestylowe, poradnikowe i rozrywkowe. Widz może liczyć na wiele treści familijnych i kulinarnych, a także prozdrowotnych.

STOPKLATKA TV HD HD OTT

Ogólnodostępny kanał telewizyjny o tematyce filmowo-serialowej.

Filmbox Premium HD OTT

FilmBox Premium HD to wysmakowana oferta wielokrotnie nagradzanych obrazów filmowych - uczta dla kinomana. Zdobywcy prestiżowych nagród, świetni aktorzy, głośne obrazy hollywoodzkie i uznane kino europejskie. Na antenie można znaleźć to, co w kinie najlepsze. Jest to kanał emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę.

Filmbox Family OTT

FilmBox Family to klasyka rozrywki dla całej rodziny. Prezentuje filmy, które spodobają się zarówno najmłodszym widzom, jak i dorosłym. W ofercie kanału znajdują się popularne produkcje dla dzieci i młodzieży, kreskówki, zabawne komedie oraz seriale i filmy familijne. Wspólna rodzinna zabawa gwarantowana! Jest to kanał emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę.

Filmbox Action OTT

FilmBox Action to kanał filmowy adresowany do miłośników kina akcji. Prezentuje repertuar z dużą dawką adrenaliny - od kryminałów i filmów sensacyjnych, przez westerny i obrazy katastroficzne, aż po thrillery i horrory. W ciągu dnia ramówkę wypełniają propozycje adresowane do młodszych odbiorców, wieczory natomiast zarezerwowane są dla dorosłego widza. Poza filmami fabularnymi w ofercie kanału znajdują się również seriale.

Filmbox Arthouse HD OTT

FilmBox Arthouse to jedyny globalny kanał telewizyjny prezentujący filmy fabularne, dokumentalne oraz krótkometrażowe autorstwa niezależnych filmowców z całego świata. W repertuarze znajdują się produkcje zaliczane do kina autorskiego, dzieła spoza głównego nurtu kina, filmy debiutujących reżyserów, produkcje eksperymentalne i offowe.

Filmbox Extra HD OTT

FilmBox Extra HD to kanał premium, który prezentuje starannie wyselekcjonowane hity filmowe i serialowe w jakości full HD. W ofercie kanału znaleźć można wysokobudżetowe i hollhywoodzkie przeboje, a także najlepsze europejskie produkcje. Jest to kanał emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę.

TVP Dokument polski HD

TVP Dokument – polska stacja telewizyjna Telewizji Polskiej, w której emitowane są głównie filmy dokumentalne.

FokusTV HD HD

Polski kanał tematyczny o charakterze edukacyjno-poznawczym.

Eska HD HD OTT

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, będąca rozwinięciem multimedialnej platformy internetowej Radia Eska.

4Fun TV

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana głównie do młodzieży i dorosłych. Kanał prezentuje głównie teledyski i programy muzyczne.

POLO TV OTT

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym. Emituje głównie muzykę disco polo i dance oraz muzykę biesiadną, muzykę folkową, country, cygańską i zagraniczną muzykę dyskotekową.

Antena TV polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna skierowana przede wszystkim do osób w wieku 50+

POLONIA 1 OTT

Najstarsza obecnie istniejąca polska komercyjna telewizja. Nowoczesny, młodzieżowy, rozrywkowy, trafiający do młodszej grupy targetowej kanał.

TELE5 HD HD OTT

Polska ogólnotematyczna stacja telewizyjna. Stacja nadaje program o charakterze rozrywkowym, jakiego znaczną część stanowią filmy i seriale.

NASA TV UHD HD OTT

NASA TV UHD to kanał amerykańskiej agencji kosmicznej. Można w nim oglądać wyjątkowe zdjęcia z amerykańskiego programu kosmicznego, w tym relacje ze startów rakiet. Można podglądać także życie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, podziwiać widoki Ziemi z kosmosu, a nawet eksplorować kosmos, układ słoneczny czy Marsa.

TV TRWAM OTT

Polska stacja telewizyjna o charakterze edukacyjno-poradnikowym i religijnym z siedzibą w Toruniu.

TVP3 Gdańsk OTT

Ośrodek regionalny Telewizji Polskiej, obejmujący zasięgiem województwo pomorskie z siedzibą główną w Gdańsku.

TVP3 Szczecin OTT

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo zachodniopomorskie z siedzibą główną w Szczecinie.

TVP3 Poznań OTT

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą główną w Poznaniu obejmujący swym zasięgiem województwo wielkopolskie.

TVP3 Białystok OTT

Oddział terenowy TVP obejmujący zasięgiem województwo podlaskie z siedzibą główną w Białymstoku.

TVP3 Olsztyn OTT

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą główną w Olsztynie oraz redakcjami terenowymi w Elblągu i Ełku.

TVP3 Bydgoszcz OTT

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo kujawsko-pomorskie z siedzibą główną w Bydgoszczy.

TVP3 Gorzów OTT

Oddział terenowy Telewizji Polskiej z siedzibą główną w Gorzowie Wielkopolskim oraz redakcją terenową w Zielonej Górze.

TVP3 Lublin OTT

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo lubelskie z siedzibą główną w Lublinie oraz redakcjami terenowymi w Białej Podlaskiej i Zamościu.

TVP3 Rzeszów OTT

Oddział regionalnej telewizji publicznej, nadającej swój program na terenie województwa podkarpackiego. Siedziba telewizji znajduje się w Rzeszowie.

TVP3 Wrocław OTT

Oddział terenowy TVP obejmujący zasięgiem województwo dolnośląskie z siedzibą we Wrocławiu.

TVP3 Kraków OTT

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo małopolskie z siedzibą główną w Krakowie oraz redakcjami terenowymi w Tarnowie, Zakopanem, Nowym Sączu, Oświęcimiu.

TVP3 Opole OTT

Oddział Terenowy TVP z siedzibą w Opolu.

TVP3 Kielce OTT

Oddział Terenowy TVP w Kielcach.

TVP3 Łódź OTT

Oddział terenowy TVP obejmujący zasięgiem przeważającą część województwa łódzkiego oraz ościennych powiatów. Jest najstarszym oddziałem terenowym Telewizji Polskiej.

TVP3 Katowice OTT

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą w Katowicach, z redakcjami i siedzibami terenowymi w Bielsku-Białej, Częstochowie i Rybniku.

Kominek HD OTT

Wycisz się przy kominku.

Akwarium HD OTT

Zrelaksuj się obserwując rybki.

Plaża HD OTT

Odpręż się słuchając w szumu morza.

Wieczór na plaży HD OTT

Klimatyczna plaża przed zachodem słońca.

Leśny wodospad HD OTT

Pozwól sobie na chwilę relaksu pośrodku lasu.

Oglądaj pakiet najpopularniejszych polskich kanałów telewizyjnych w wersji High Definition (HD).

W ramach pakietu usługa Timeshift do 24 godzin wstecz oraz możliwość nagrywania na dysku PVR o pojemności pozwalającej na zapis 25 godzin audycji i filmów. Kanały pakietu Startowego oglądać można na jednym dekoderze oraz na jednym urządzeniu mobilnym*.
* - Usługi Timeshift, nagrywania audycji oraz odtwarzania na urządzeniach mobilnych dostępne są dla wybranych kanałów

19,90 zł

 / miesiąc

Pakiet kanałów RODZINNY

137 kanałów (98 kanałów w HD)

TVP1 HD HD OTT

Program Pierwszy Telewizji Polskiej, potocznie Jedynka. Polska publiczna stacja telewizyjna i zarazem najstarsza polska stacja telewizyjna. Telewizyjna Jedynka ma charakter informacyjno-publicystyczny oraz głównie produkcje własne, m.in. seriale, teleturnieje, filmy.

TVP2 HD HD OTT

Program Drugi Telewizji Polskiej. Kanał skupia się na prezentowaniu programów kulturalno-rozrywkowych, publicystycznych.

TVP3 Warszawa OTT

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą główną w Warszawie. Sztandarowym programem TVP3 Warszawa jest Telewizyjny Kurier Warszawski.

TVP INFO HD HD

Kanał informacyjny Telewizji Polskiej. TVP Info nadaje informacje z kraju i z zagranicy, transmisje na żywo, konferencje prasowe, a także prognozę pogody, serwis sportowy, serwis ekonomiczny, programy publicystyczne i reporterskie.

TVN HD HD OTT

Czołowy kanał telewizyjny na polskim rynku oferujący programy rozrywkowe oraz audycje informacyjne.

POLSAT HD HD OTT

Polska stacja telewizyjna wchodząca w skład grupy medialnej Cyfrowy Polsat. Oferta programowa budowana jest głównie w oparciu o seriale oraz portfolio filmów fabularnych.

TVN7 HD HD

Kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Stacja nadaje głównie seriale i filmy fabularne, programy rozrywkowe.

POLSAT2 HD HD OTT

Kanał ogólnotematyczny Telewizji Polsat, emituje głównie polskie seriale i świetne kino.

TTV HD HD

Polski telewizyjny kanał ogólnotematyczny (o charakterze społeczno-interwencyjnym).

TV PULS HD HD OTT

Polska telewizja komercyjna. W ofercie posiada hity filmowe, seriale, dokumenty i animacje.

TV PULS 2 HD HD

Polska stacja telewizyjna. Oferta programową dla całej rodziny, w tym: hity filmowe i seriale, animacje i dokumenty, produkcje własne oraz transmisje z największych wydarzeń artystycznych.

TV4 HD HD OTT

Polska stacja telewizyjna jest własnością telewizji Polsat. W ofercie m.in. różnorodne polskie i zagraniczne programy, popularne seriale, wybór filmów fabularnych, animacje dla dzieci oraz pozycje dokumentalne i popularnonaukowe.

SUPER POLSAT HD HD

Kanał telewizyjny Telewizji Polsat. W ofercie znajdą się powtórki najpopularniejszych seriali oraz programów rozrywkowych z anteny POLSATU.

TV6 HD HD

Polska stacja telewizyjna, należąca do Telewizji Polsat. Skierowana głównie do młodzieży. Stacja emituje m.in. seriale animowane, programy rozrywkowe oraz reality show.

METRO HD HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. kanał telewizyjny, przygotowany z myślą o widzach otwartych na nowości i inspiracje, poszukujących jakościowej rozrywki: filmów i seriali na światowym poziomie, fascynujących dokumentów i programów typu reality show.

WP HD HD OTT

Telewizja WP to polska telewizja o wszechstronnej tematyce. W ofercie kanału można znaleźć pasma informacyjne, polskie kabarety, programy dokumentalne oraz wieczorne maratony filmowe.

ZOOM TV HD OTT

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. Zoom TV prezentuje na swojej antenie sensacyjne opowieści, dokumenty i skecze znanych polskich kabaretów.

Nowa HD HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. W ofercie programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne.

TVP HISTORIA

Kanał historyczny Telewizji Polskiej. Oparty jest na produkcji własnych programów oraz na zasobach archiwalnych TVP. Emituje także produkcje zagraniczne.

TVP KULTURA polski

Pierwszy kanał tematyczny Telewizji Polskiej, poświęcony w całości tematyce kulturalnej (prezentuje film, teatr, muzykę, sztukę i literaturę).

TVP Rozrywka

Kanał Telewizji Polskiej o tematyce rozrywkowej. W ramówce TVP pojawiają się audycje kabaretowe, programy typu talk-show, spektakle, widowiska i seriale telewizyjne.

TVP ABC

Kanał tematyczny Telewizji Polskiej o charakterze dziecięcym. Program jest adresowany do dzieci w wieku 4–12 lat.

Disney Channel HD polski, anglicky HD OTT

Disney Channel HD to kanał skierowany do dzieci 6-15 lat, który oferuje najlepsze animacje.

Disney Junior OTT

Trzeci kanał Disneya w Polsce, po Disney Channel oraz Disney XD, utrzymujący się w czołówce oglądalności wśród stacji dla dzieci. Swój program kieruje do widzów w wieku przedszkolnym (od 2 do 5 lat). Są to głównie edukacyjne seriale animowane, takie jak Klub przyjaciół Myszki Miki czy Leniuchowo.

Disney XD OTT

Disney XD to siostrzana stacja telewizyjna Disney Channel, skierowana głównie do chłopców w wieku 6-14 lat. Emituje zarówno produkcje własne, seriale tematycznie, jak i seriale i filmy znane z Disney Channel.

TOP KIDS HD HD OTT

Top Kids to kanał dla dzieci z kultowymi serialami animowanymi z lat 80-tych i 90-tych, który zaciekawi nie tylko najmłodszych, ale też wzbudzi sentyment u dorosłych.

TOP KIDS JR HD HD OTT

Top Kids Jr to nowy kanał z bajkami kierowanymi do dzieci w wieku przedszkolnym. Na antenie kanału emitowane będą audycje o charakterze edukacyjnym, które pomogą dziecku poznać świat i się rozwijać.

TVP SPORT HD HD

Polska stacja telewizyjna o charakterze sportowym, należąca do Telewizji Polskiej SA.

ELEVEN SPORTS 1 polski HD

Kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Najciekawsze wydarzenia "na żywo" wybrane z bogatej oferty programowej.

ELEVEN SPORTS 2 polski HD

Kanał sportowy Eleven Sports 2 jest międzynarodową telewizją oferującą transmisje z wielkich wydarzeń sportowych.

ELEVEN SPORTS 3 polski HD

Eleven Sports 3 oferuje najważniejsze europejskie rozgrywki piłki nożnej na żywo, prezentuje filmy dokumentalne o tematyce sportowej i powtórki najciekawszych wydarzeń pokazywanych na Eleven Sports 1 i Eleven Sports 2.

ELEVEN SPORTS 4 polski HD

W Eleven Sports 4 znajdą się transmisje, m.in. meczów piłkarskich Bundesligi, Serie A TIM, LaLiga Santander oraz Ligue 1 Conforama.

EUROSPORT 1 HD HD

Stacja telewizyjna o profilu sportowym zapewniający relacje na żywo z takich czołowych imprez jak wielkoszlemowe turnieje tenisowe. Eurosport prezentuje również najbogatszą ofertę sportów zimowych.

EUROSPORT 2 HD HD

Polska stacja telewizyjna, jej oferta to uzupełnienie Eurosportu. Specjalizuje się w relacjach ze sportów drużynowych.

POLSAT SPORT HD HD OTT

Polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy kanałów Telewizji Polsat.

POLSAT SPORT EXTRA HD HD OTT

Polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy Polsat (drugi – po Polsacie Sport – kanał sportowy tej stacji).

POLSAT SPORT NEWS HD HD OTT

Polska stacja telewizyjna o profilu informacyjno-sportowym, należąca do grupy kanałów telewizji Polsat. W ramówce Polsat Sport News znajdują się m.in. serwisy informacyjne oraz programy publicystyczne.

POLSAT SPORT FIGHT HD HD OTT

Polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy kanałów Telewizji Polsat. Polsat Sport Fight HD to kanał poświęcony w całości sportom walki.

POLSAT GAMES HD OTT

Polska stacja telewizyjna Telewizji Polsat poświęcona głównie grom wideo, e-sportowi oraz anime.

POLSAT NEWS HD polski, mis HD OTT

Kanał informacyjno-publicystyczny Grupy Polsat. W Polsat News zobaczyć możemy bieżące doniesienia dotyczące sportu, gospodarki i biznesu.

TVN24 HD HD

Pierwsza polska telewizja informacyjna, nadająca program przez całą dobę.Serwisy informacyjne pojawiają się co pół godziny; w pozostałym czasie nadawane są programy publicystyczne.

TVN24 BiS HD HD

Kanał informacyjny należący do Grupy TVN, koncentrujący się na wiadomościach biznesowych i zagranicznych.

WYDARZENIA24 HD OTT

Stacja informacyjna powstająca we współpracy z Polsat News, Wydarzeniami oraz serwisem internetowym Interia. W ramówce Wydarzeń24 znajdują się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata.

POLSAT NEWS 2 HD OTT

Polski publicystyczno-informacyjny kanał telewizyjny. Stanowi uzupełnienie głównej anteny Polsat News, z pogłębionym komentarzem.

Biznes24 polski HD

Biznes24 to kanał poświęcony biznesowi, gospodarce i ekonomii. Poruszana tematyka dotyczy finansów osobistych, rynków, gospodarki i zarządzania, omawianych zarówno w codziennych programach informacyjnych, jak i programach poradnikowych czy publicystycznych. Na ekranie pojawiają się też dane rynkowe, które emitowane będą przez całą dobę. Biznes24 koncentruje się na polskim rynku, ale w stacji pojawiają się również informacje z zagranicy.

TVP POLONIA HD

Polski kanał satelitarny Telewizji Polskiej, skierowany głównie do Polaków mieszkających za granicą. W TVP Polonia pokazywane są np. najważniejsze programy informacyjne TVP1 – Wiadomości, Teleexpress.

HGTV HD HD

Kanał tematyczny, należący do Grupy TVN. Nadaje głównie programy o urządzaniu domów i ogrodów.

HOME TV HD OTT

Stacja telewizyjna o urządzaniu domów i ogrodów.

POLSAT RODZINA HD

Polska stacja telewizyjna Telewizji Polsat, poświęcona głównie rodzinie, serialom, filmom fabularnym, teleturniejom, programom rozrywkowym, programom poradnikowym.

FOOD Network HD

Polska wersja amerykańskiego kanału o tematyce kulinarnej. Nadawcą kanału jest Grupa TVN.

TLC HD polski, anglicky HD

Amerykański kanał telewizyjny. Na antenie nadawane są programy, które skierowane są głównie do kobiet.

TVN TURBO HD HD

Kanał kierowany głównie do pasjonatów motoryzacji, emituje programy motoryzacyjne, sportowe, dla majsterkowiczów oraz dokumentalne.

TVN STYLE HD HD

TVN Style jest to kanał kobiecy o wszechstronnej tematyce. Oferta programowa kanału bazuje na polskich produkcjach wzbogaconych o starannie dobrane propozycje zagraniczne.

POLSAT PLAY HD HD OTT

Kanał lifestyle'owy Telewizji Polsat skierowany głównie do mężczyzn. Oferta doskonale łączy męskie pasje, fascynujące dokumenty oraz erotykę.

POLSAT CAFE HD HD OTT

Kanał lifestyle'owy Telewizji Polsat. Najlepsze magazyny lifestylowe, talk show, programy poradnikowe i rozrywkowe, realisty show, filmy dokumentalne, seriale i kino kobiece.

TVP Kobieta HD

TVP Kobieta jest programem, który łączy treści lifestylowe, poradnikowe i rozrywkowe. Widz może liczyć na wiele treści familijnych i kulinarnych, a także prozdrowotnych.

StudioMed HD OTT

Tematyka poświęcona w całości kwestiom medycznym, profilaktyce zdrowia, postępowaniu wobec chorób i zmniejszaniu ryzyka ich pojawienia się w życiu człowieka.

TVN FABUŁA HD HD

Polski kanał serialowo-filmowy, nadaje pozycje serialowe z TVN, filmy kinowe, seriale zagraniczne oraz własne produkcje. Emituje również programy o kulturze, showbiznesie oraz talk-show z udziałami aktorów.

STOPKLATKA TV HD HD OTT

Ogólnodostępny kanał telewizyjny o tematyce filmowo-serialowej.

POLSAT FILM HD HD

Kanał tematyczny telewizji Polsat o tematyce filmowej. Każdy wieczór to przygoda z innym gatunkiem filmowym.

POLSAT SERIALE HD HD

Na kanale Polsat Seriale widzowie mogą obejrzeć znane i niezmiennie cieszące się powodzeniem polskie seriale. Emitowane są pasma z polskimi filmami, w tym najpopularniejszymi komediami w historii naszego kina.

TVP Seriale

Polski kanał Telewizji Polskiej, nadający głównie seriale.

Kino Polska HD OTT

Kino Polska to jedyny kanał telewizyjny na świecie, poświęcony w całości promocji polskiego kina i polskich twórców filmowych.

Red Top polski HD OTT

RedTOP TV jest kanałem filmowo-serialowym, opartym o kultowe produkcje „classic” - kin amerykańskiego oraz europejskiego.

Red Carpet polski HD OTT

Stacja ma charakter rozrywkowo-poradniczy. W ramówce kanału widzowie znajdą programy o gwiazdach show-biznesu, relacje z wydarzeń kulturalnych, premier kinowych i telewizyjnych, pokazów mody, koncertów czy gal, a także filmy i seriale fabularne.

Filmax polski HD OTT

Ramówka kanału jest wypełniona filmami i serialami, głównie amerykańskimi i zagranicznymi. Na antenie pojawiają się też kabarety, oraz magazyny i programy o tematyce kinowej.

Filmbox Premium HD OTT

FilmBox Premium HD to wysmakowana oferta wielokrotnie nagradzanych obrazów filmowych - uczta dla kinomana. Zdobywcy prestiżowych nagród, świetni aktorzy, głośne obrazy hollywoodzkie i uznane kino europejskie. Na antenie można znaleźć to, co w kinie najlepsze. Jest to kanał emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę.

Filmbox Family OTT

FilmBox Family to klasyka rozrywki dla całej rodziny. Prezentuje filmy, które spodobają się zarówno najmłodszym widzom, jak i dorosłym. W ofercie kanału znajdują się popularne produkcje dla dzieci i młodzieży, kreskówki, zabawne komedie oraz seriale i filmy familijne. Wspólna rodzinna zabawa gwarantowana! Jest to kanał emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę.

Filmbox Action OTT

FilmBox Action to kanał filmowy adresowany do miłośników kina akcji. Prezentuje repertuar z dużą dawką adrenaliny - od kryminałów i filmów sensacyjnych, przez westerny i obrazy katastroficzne, aż po thrillery i horrory. W ciągu dnia ramówkę wypełniają propozycje adresowane do młodszych odbiorców, wieczory natomiast zarezerwowane są dla dorosłego widza. Poza filmami fabularnymi w ofercie kanału znajdują się również seriale.

Filmbox Arthouse HD OTT

FilmBox Arthouse to jedyny globalny kanał telewizyjny prezentujący filmy fabularne, dokumentalne oraz krótkometrażowe autorstwa niezależnych filmowców z całego świata. W repertuarze znajdują się produkcje zaliczane do kina autorskiego, dzieła spoza głównego nurtu kina, filmy debiutujących reżyserów, produkcje eksperymentalne i offowe.

Filmbox Extra HD OTT

FilmBox Extra HD to kanał premium, który prezentuje starannie wyselekcjonowane hity filmowe i serialowe w jakości full HD. W ofercie kanału znaleźć można wysokobudżetowe i hollhywoodzkie przeboje, a także najlepsze europejskie produkcje. Jest to kanał emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę.

DISCOVERY HD polski, anglicky HD

Edukacyjny kanał telewizyjny. Ofertę stacji tworzą zarówno interesujące historie z życia ludzi, jak i programy dotyczące m.in. inżynierii, motoryzacji, jak i ciekawych form spędzania wolnego czasu.

DISCOVERY SCIENCE HD HD

Amerykański telewizyjny kanał tematyczny nadający filmy dokumentalne i programy popularnonaukowe poświęcone szeroko pojętym naukom ścisłym i przyrodniczym.

ANIMAL PLANET HD polski, anglicky HD

Kanał telewizyjny, emitujący głównie programy dokumentalne o zwierzętach i przyrodzie.

ID HD HD

Dokumentalny kanał tematyczny poświęcony policyjnym śledztwom i zbrodniom.

DTX HD HD

Telewizyjny kanał tematyczny skierowany głównie do mężczyzn. W ramówce stacji znajdują się takie kategorie programów jak: motoryzacja, jedzenie czy wędkarstwo.

DISCOVERY LIFE HD

Kanał telewizyjny nadający filmy i seriale dokumentalne, fabularne oraz rozrywkowe.Na Discovery Life obok wybranych programów pokazujących dziką przyrodę i zwierzęta, zobaczymy fascynujące pozycje o charakterze "styl życia".

DISCOVERY HISTORIA

Kanał tematyczny o tematyce historycznej. Stacja emituje produkcje polskie i zagraniczne, traktujące o historii współczesnej, starożytnej, dziejach Polski czy militariach.

ADVENTURE TV HD HD OTT

Adventure HD to polski kanał przygodowy. W ramówce kanału znajdują się programy przygodowe, podróżnicze, przyrodnicze, docu-reality, a także coś dla miłośników przyrody.

TRAVEL CHANNEL HD HD

Kanał telewizyjny o profilu podróżniczym, należący do Grupy TVN.

TVP Dokument polski HD

TVP Dokument – polska stacja telewizyjna Telewizji Polskiej, w której emitowane są głównie filmy dokumentalne.

POLSAT DOKU HD HD

Polski kanał telewizyjny należący do Telewizji Polsat. Oferta jest kierowana do wszystkich widzów poszukujących w telewizji wysokiej jakości interesujących pozycji dokumentalnych.

FokusTV HD HD

Polski kanał tematyczny o charakterze edukacyjno-poznawczym.

POLSAT MUSIC HD HD

Kanał Telewizji Polsat o tematyce rozrywkowej, poświęcony muzyce pop i rock.

Eska HD HD OTT

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, będąca rozwinięciem multimedialnej platformy internetowej Radia Eska.

EskaTV extra HD HD OTT

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym będąca rozwinięciem kanału Eska TV.

Eska Rock TV OTT

Polski kanał telewizyjny o charakterze muzycznym. To przede wszystkim najlepszy rock i jego najświeższe teledyski.

4Fun TV

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana głównie do młodzieży i dorosłych. Kanał prezentuje głównie teledyski i programy muzyczne.

4Fun KIDS

Polska stacja muzyczna. Oferta stacji zapewnia widzom sentymentalną podróż w czasie.

4Fun Dance

Polska stacja muzyczna emitująca muzykę z gatunku disco polo i dance.

STARS TV HD OTT

Polski kanał muzyczny. Stacja prezentuje największe przeboje lat 50., 60., 70., 80., 90.,00. oraz przeboje muzyki współczesnej.

MixTape polski HD OTT

Nowy kanał muzyczny nadający muzykę hip-hop, gangsta rap i reggae.

Ultra TV polski HD OTT

Całodobowy kanał z muzyką.

POLO TV OTT

Polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym. Emituje głównie muzykę disco polo i dance oraz muzykę biesiadną, muzykę folkową, country, cygańską i zagraniczną muzykę dyskotekową.

DISCO POLO MUSIC OTT

Kanał Telewizji Polsat o tematyce rozrywkowej, poświęcony muzyce disco polo oraz polskiej muzyce dance i muzyce biesiadnej.

POWER TV HD HD OTT

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa. Stacja codziennie emituje klipy muzyczne disco i dance z lat 80. i 90. XX wieku.

Music Box polski HD OTT

Całodobowy kanał telewizyjny o charakterze muzycznym, nadawany w języku polskim. Prezentuje on mieszankę polskich i zagranicznych teledysków - w tym także światowych hitów. Music Box Polska, to również wiadomości ze świata muzyki, mody i kina, wywiady z celebrytami, plotki show-biznesu oraz audycje rozrywkowe.

NUTA TV HD HD OTT

Polski kanał muzyczny. W ofercie kanału Nuta.TV prezentowane są teledyski z gatunku pop i dance.

VOX music TV OTT

Polskojęzyczny kanał telewizyjny o tematyce muzycznej. Stacja emituje muzykę taneczną disco polo, dance i pop oraz muzykę z lat 70., 80. i 90. XX wieku.

GOLD TV OTT

GOLD TV to kanał muzyczny oferujący widzom sentymentalną, muzyczną podróż w towarzystwie najpopularniejszych przebojów od lat 60, aż do czasów współczesnych. To prawdziwa gratka dla koneserów dawnych kultowych hitów, na których wychowały się całe pokolenia.

Antena TV polski HD OTT

Polska stacja telewizyjna skierowana przede wszystkim do osób w wieku 50+

TVS OTT

Pierwsza regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Z biegiem lat TVS skoncentrowała się na ogólnopolskiej publiczności.

POLONIA 1 OTT

Najstarsza obecnie istniejąca polska komercyjna telewizja. Nowoczesny, młodzieżowy, rozrywkowy, trafiający do młodszej grupy targetowej kanał.

TELE5 HD HD OTT

Polska ogólnotematyczna stacja telewizyjna. Stacja nadaje program o charakterze rozrywkowym, jakiego znaczną część stanowią filmy i seriale.

TVC polski HD OTT

TVC to telewizja z centrum Polski, która w swoim sercu ma wszystkich Polaków. Widzowie w ramówce znajdą kultowe filmy i seriale, ciekawe programy poradnikowe, seriale animowane dla najmłodszych oraz informacje z regionów. TVC to także widowiska artystyczne dla całych rodzin, w tym między innymi koncerty i kabarety.

Super TV polski HD OTT

Całodobowa telezakupowa stacja telewizyjna.

NASA TV UHD HD OTT

NASA TV UHD to kanał amerykańskiej agencji kosmicznej. Można w nim oglądać wyjątkowe zdjęcia z amerykańskiego programu kosmicznego, w tym relacje ze startów rakiet. Można podglądać także życie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, podziwiać widoki Ziemi z kosmosu, a nawet eksplorować kosmos, układ słoneczny czy Marsa.

TV TRWAM OTT

Polska stacja telewizyjna o charakterze edukacyjno-poradnikowym i religijnym z siedzibą w Toruniu.

France 24 - eng anglicky OTT

Pierwsza francuska stacja nadająca informacje o sprawach międzynarodowych 24 godziny na dobę. Proponuje inne, nowe spojrzenie na wydarzenia międzynarodowe mające miejsce w wielowymiarowym świecie. Stacja dysponuje środkami i personelem gwarantującymi całkowitą niezależność i pozwalającymi na publikowanie oryginalnych zdjęć i reportaży

France 24 francouzsky OTT

Pierwsza francuska stacja nadająca informacje o sprawach międzynarodowych 24 godziny na dobę. Proponuje inne, nowe spojrzenie na wydarzenia międzynarodowe mające miejsce w wielowymiarowym świecie. Stacja dysponuje środkami i personelem gwarantującymi całkowitą niezależność i pozwalającymi na publikowanie oryginalnych zdjęć i reportaży.

Ukraina24 HD OTT

Stacja całodobowo prezentuje najistotniejsze fakty, ich komentarze oraz wydarzenia dotyczące Ukrainy.

TVP3 Gdańsk OTT

Ośrodek regionalny Telewizji Polskiej, obejmujący zasięgiem województwo pomorskie z siedzibą główną w Gdańsku.

TVP3 Szczecin OTT

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo zachodniopomorskie z siedzibą główną w Szczecinie.

TVP3 Poznań OTT

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą główną w Poznaniu obejmujący swym zasięgiem województwo wielkopolskie.

TVP3 Białystok OTT

Oddział terenowy TVP obejmujący zasięgiem województwo podlaskie z siedzibą główną w Białymstoku.

TVP3 Olsztyn OTT

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą główną w Olsztynie oraz redakcjami terenowymi w Elblągu i Ełku.

TVP3 Bydgoszcz OTT

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo kujawsko-pomorskie z siedzibą główną w Bydgoszczy.

TVP3 Gorzów OTT

Oddział terenowy Telewizji Polskiej z siedzibą główną w Gorzowie Wielkopolskim oraz redakcją terenową w Zielonej Górze.

TVP3 Lublin OTT

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo lubelskie z siedzibą główną w Lublinie oraz redakcjami terenowymi w Białej Podlaskiej i Zamościu.

TVP3 Rzeszów OTT

Oddział regionalnej telewizji publicznej, nadającej swój program na terenie województwa podkarpackiego. Siedziba telewizji znajduje się w Rzeszowie.

TVP3 Wrocław OTT

Oddział terenowy TVP obejmujący zasięgiem województwo dolnośląskie z siedzibą we Wrocławiu.

TVP3 Kraków OTT

Ośrodek regionalny TVP obejmujący zasięgiem województwo małopolskie z siedzibą główną w Krakowie oraz redakcjami terenowymi w Tarnowie, Zakopanem, Nowym Sączu, Oświęcimiu.

TVP3 Opole OTT

Oddział Terenowy TVP z siedzibą w Opolu.

TVP3 Kielce OTT

Oddział Terenowy TVP w Kielcach.

TVP3 Łódź OTT

Oddział terenowy TVP obejmujący zasięgiem przeważającą część województwa łódzkiego oraz ościennych powiatów. Jest najstarszym oddziałem terenowym Telewizji Polskiej.

TVP3 Katowice OTT

Ośrodek regionalny TVP z siedzibą w Katowicach, z redakcjami i siedzibami terenowymi w Bielsku-Białej, Częstochowie i Rybniku.

Kominek HD OTT

Wycisz się przy kominku.

Akwarium HD OTT

Zrelaksuj się obserwując rybki.

Plaża HD OTT

Odpręż się słuchając w szumu morza.

Wieczór na plaży HD OTT

Klimatyczna plaża przed zachodem słońca.

Leśny wodospad HD OTT

Pozwól sobie na chwilę relaksu pośrodku lasu.

ČT1 HD OTT

Ogólnotematyczny, pierwszy program publicznej telewizji czeskiej. Prezentuje rozrywkę, dokument, publicystykę, sport.

ČT2 HD OTT

Główna tematyka programu drugiego czeskiej telewizji publicznej dotyczy kultury, historii i edukacji. Serwis prezentuje między innymi wiadomości przygotowywane dla niesłyszących odbiorców.

ČT3 HD OTT

Program trzeci czeskiej telewizji publicznej poświęcony jest sprawom i problemom seniorów.

ČT24 HD OTT

Kanał informacyjny czeskiej telewizji publicznej. Prezentuje zarówno aktualne informacje, reportaże, jak i programy cykliczne z dziedziny publicystyki, polityki, sportu.

ČT D / Art HD OTT

Kanał poświęcony informacjom z dziedziny kultury i sztuki.

ČT Sport HD OTT

Na czeskiej 'Czwórce' prezentowana jest szeroka tematyka sportowa. Można tu obejrzeć wydarzenia sportowe - mecze ligowe i rozgrywki piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, hokeja. Ciekawostki sportowe odnajdą także fani pokera, czy kolarstwa.

Pakiet najlepszych polskojęzycznych kanałów telewizyjnych. Kanały sportowe, dla dzieci, lifestyle i filmowe to rozrywka dla całej rodziny. W ramach pakietu usługa Timeshift do 2 dni wstecz oraz możliwość nagrywania na dysku PVR o pojemności pozwalającej na zapis 50 godzin audycji. Kanały oglądać można na jednym dekoderze oraz na jednym urządzeniu mobilnym*. *- Usługi Timeshift, nagrywania audycji oraz odtwarzania na urządzeniach mobilnych dostępne są dla wybranych kanałów.

39,90 zł

 / miesiąc

Pakiet Premium Canal+ Select

8 kanałów (8 kanałów w HD)

Canal+ HD polski, qaa HD

Flagowy kanał premium oferujący bogaty wybór najlepszych filmów fabularnych i animowanych, seriali, koncertów i wydarzeń sportowych. To dzięki CANAL+ obejrzysz premiery największych hitów kinowych prezentowanych w telewizji po raz pierwszy.

Canal+ 1 HD HD

Specjalny telewizyjny kanał dla spóźnialskich, którzy nie zdążą na premierowe nadanie programu na CANAL+. Z myślą o nich każda z emisji na CANAL+ w CANAL+1 rozpocznie się godzinę później.

Canal+ Seriale HD HD

Najnowsze seriale, bijące rekordy popularności na całym świecie, to specjalność tego kanału premium. Jego oferta programowa skoncentrowana jest głównie na serialach, które możesz tutaj oglądać każdego wieczoru.

Canal+ Film HD polski, qaa HD

Kanał premium, który przeniesie Cię w wymiar filmowej rozrywki na najwyższym poziomie oraz przybliży gwiazdy światowego kina. CANAL+ FILM to idealne połączenie filmów komercyjnych, najnowszych filmów polskich oraz ciekawych tytułów nagradzanych na całym świecie.

Canal+ Family HD HD

Kanał premium obejmujący specjalne pasma dla całej rodziny. CANAL+ FAMILY to bogata oferta seriali i filmów familijnych, animowanych filmów dla dzieci oraz przyrodniczych filmów dokumentalnych.

Canal+ Sport HD HD

Sportowy kanał premium. Znajdziesz tu wielkie futbolowe spektakle: mecze Premier League, La Liga Santander, Bundesligi, PKO Ekstraklasy. Siatkarska Liga Mistrzów CEV Volleyball Champions League, koszykówka NBA, Liga Mistrzów Piłki Ręcznej Velux EHF, żużlowy Speedway of Nations, Puchar 6 Narodów Rugby, wielkoszlemowe turnieje golfowe US Open i PGA Championship.

Canal+ Sport 2 HD HD

Sportowy kanał premium. Znajdziesz tu wielkie futbolowe spektakle: mecze Premier League, La Liga Santander, Bundesligi, PKO Ekstraklasy. Siatkarska Liga Mistrzów CEV Volleyball Champions League, koszykówka NBA, Liga Mistrzów Piłki Ręcznej Velux EHF, żużlowy Speedway of Nations, Puchar 6 Narodów Rugby, wielkoszlemowe turnieje golfowe US Open i PGA Championship.

Canal+ Dokument HD HD

Unikatowy kanał dokumentalny bez reklam, który przedstawia niezwykłe historie zwykłych ludzi. To propozycja dla ludzi szukających inspiracji, zainteresowanych różnymi aspektami współczesnego świata jak i zakamarkami historii. Odkrywamy nieznane fakty. Przedstawiamy sensacyjne odkrycia i wynalazki polskich i zagranicznych naukowców. Zabieramy widzów na ekstremalne wyprawy do najdalszych zakątków ziemi.

Canal+ Select to 6 kanałów premium, w których znajdziesz kwintesencję tego, co jest najlepsze w telewizji: premiery największych i najgłośniejszych hitów kinowych, seriale, których nie zapomnisz, inspirujące programy dokumentalne, filmy animowane, światowe gale, a także największe wydarzenia i rozgrywki sportowe dostępne tylko w CANAL+.

44,90 zł

 / miesiąc

Pozostałe pakiety

Pakiet Premium CANAL+ Prestige

+ 8 kanałów (8 kanałów w HD)


Canal+ Prestige to 8 kanałów premium, nieprzerywanych reklamami. Ponad 1000 premier filmów i seriali rocznie oraz ponad 2500 godzin transmisji sportowych na żywo. Największe hity filmowe i serialowe po raz pierwszy w telewizji. Nagradzane kino prosto z Hollywood i najnowsze polskie hity. Różnorodność gatunków. Najwięksi reżyserzy i aktorzy. Autorskie programy, relacje na żywo z największych wydarzeń w świecie filmu. Wszystkie kanały CANAL+ dostępne są w jakości HD.

+

Canal+ HD polski, qaa HD

Flagowy kanał premium oferujący bogaty wybór najlepszych filmów fabularnych i animowanych, seriali, koncertów i wydarzeń sportowych. To dzięki CANAL+ obejrzysz premiery największych hitów kinowych prezentowanych w telewizji po raz pierwszy.

Canal+ 1 HD HD

Specjalny telewizyjny kanał dla spóźnialskich, którzy nie zdążą na premierowe nadanie programu na CANAL+. Z myślą o nich każda z emisji na CANAL+ w CANAL+1 rozpocznie się godzinę później.

Canal+ Seriale HD HD

Najnowsze seriale, bijące rekordy popularności na całym świecie, to specjalność tego kanału premium. Jego oferta programowa skoncentrowana jest głównie na serialach, które możesz tutaj oglądać każdego wieczoru.

Canal+ Film HD polski, qaa HD

Kanał premium, który przeniesie Cię w wymiar filmowej rozrywki na najwyższym poziomie oraz przybliży gwiazdy światowego kina. CANAL+ FILM to idealne połączenie filmów komercyjnych, najnowszych filmów polskich oraz ciekawych tytułów nagradzanych na całym świecie.

Canal+ Family HD HD

Kanał premium obejmujący specjalne pasma dla całej rodziny. CANAL+ FAMILY to bogata oferta seriali i filmów familijnych, animowanych filmów dla dzieci oraz przyrodniczych filmów dokumentalnych.

Canal+ Sport HD HD

Sportowy kanał premium. Znajdziesz tu wielkie futbolowe spektakle: mecze Premier League, La Liga Santander, Bundesligi, PKO Ekstraklasy. Siatkarska Liga Mistrzów CEV Volleyball Champions League, koszykówka NBA, Liga Mistrzów Piłki Ręcznej Velux EHF, żużlowy Speedway of Nations, Puchar 6 Narodów Rugby, wielkoszlemowe turnieje golfowe US Open i PGA Championship.

Canal+ Sport 2 HD HD

Sportowy kanał premium. Znajdziesz tu wielkie futbolowe spektakle: mecze Premier League, La Liga Santander, Bundesligi, PKO Ekstraklasy. Siatkarska Liga Mistrzów CEV Volleyball Champions League, koszykówka NBA, Liga Mistrzów Piłki Ręcznej Velux EHF, żużlowy Speedway of Nations, Puchar 6 Narodów Rugby, wielkoszlemowe turnieje golfowe US Open i PGA Championship.

Canal+ Dokument HD HD

Unikatowy kanał dokumentalny bez reklam, który przedstawia niezwykłe historie zwykłych ludzi. To propozycja dla ludzi szukających inspiracji, zainteresowanych różnymi aspektami współczesnego świata jak i zakamarkami historii. Odkrywamy nieznane fakty. Przedstawiamy sensacyjne odkrycia i wynalazki polskich i zagranicznych naukowców. Zabieramy widzów na ekstremalne wyprawy do najdalszych zakątków ziemi.


54,90 zł

 / miesiąc

Pakiet FILMBOX

+ 5 kanałów (3 kanały w HD)


Pakiet kanałów filmowych Filmbox, to gratka dla wszystkich abonentów, którzy cenią sobie najlepsze produkcje kinowe. Wielokrotnie nagradzane obrazy filmowe, pozycje dla całej rodziny czy filmy akcji wypełniają ramówkę 5 kanałów premium, którą z pewnością docenią najbardziej wymagający widzowie.

+

Filmbox Premium HD OTT

FilmBox Premium HD to wysmakowana oferta wielokrotnie nagradzanych obrazów filmowych - uczta dla kinomana. Zdobywcy prestiżowych nagród, świetni aktorzy, głośne obrazy hollywoodzkie i uznane kino europejskie. Na antenie można znaleźć to, co w kinie najlepsze. Jest to kanał emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę.

Filmbox Family OTT

FilmBox Family to klasyka rozrywki dla całej rodziny. Prezentuje filmy, które spodobają się zarówno najmłodszym widzom, jak i dorosłym. W ofercie kanału znajdują się popularne produkcje dla dzieci i młodzieży, kreskówki, zabawne komedie oraz seriale i filmy familijne. Wspólna rodzinna zabawa gwarantowana! Jest to kanał emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę.

Filmbox Action OTT

FilmBox Action to kanał filmowy adresowany do miłośników kina akcji. Prezentuje repertuar z dużą dawką adrenaliny - od kryminałów i filmów sensacyjnych, przez westerny i obrazy katastroficzne, aż po thrillery i horrory. W ciągu dnia ramówkę wypełniają propozycje adresowane do młodszych odbiorców, wieczory natomiast zarezerwowane są dla dorosłego widza. Poza filmami fabularnymi w ofercie kanału znajdują się również seriale.

Filmbox Arthouse HD OTT

FilmBox Arthouse to jedyny globalny kanał telewizyjny prezentujący filmy fabularne, dokumentalne oraz krótkometrażowe autorstwa niezależnych filmowców z całego świata. W repertuarze znajdują się produkcje zaliczane do kina autorskiego, dzieła spoza głównego nurtu kina, filmy debiutujących reżyserów, produkcje eksperymentalne i offowe.

Filmbox Extra HD OTT

FilmBox Extra HD to kanał premium, który prezentuje starannie wyselekcjonowane hity filmowe i serialowe w jakości full HD. W ofercie kanału znaleźć można wysokobudżetowe i hollhywoodzkie przeboje, a także najlepsze europejskie produkcje. Jest to kanał emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę.


9,90 zł

 / miesiąc

Pakiet CZERWONY

+ 4 kanały (4 kanały w HD)


Pakiet kanałów erotycznych.

+

EROX anglicky HD

Kanał adresowany jest do widzów preferujących erotykę w wersji "soft".

EROXXX anglicky HD

Kanał erotyczny. Rozrywka w wersji hard w jakości HD.

Leo TV HD

Pierwszy czeski kanał erotyczny. Leo TV nadaje codziennie w godzinach 22:00 – 6:00

Extasy anglicky HD

Extasy HD to produkcje wysokiej jakości, eleganckie, zabawne i seksowne - dedykowane dla par. Kanał Extasy to zmysłowa atmosfera z najpiękniejszymi dziewczynami w branży erotycznej.


9,90 zł

 / miesiąc

Inne usługi

Usługa dodatkowa Multiroom +2


Usługa Multiroom umożliwia uruchomienie telewizji OVIGO na dwóch dodatkowych urządzeniach STB albo na dwóch urządzeniach mobilnych lub Smart TV . Ciesz się telewizją na łącznie trzech ekranach!

+


14,90 zł

 / miesiąc

Usługa dodatkowa Dysk PVR 100 godzin

100 godzin nagrań


Rozszerz pojemność Twojego dysku PVR do przechowywania nagrań. Ten dodatek pozwoli ci przechowywać do 100 godzin ulubionych filmów i audycji*. * - Usługi Timeshift i nagrywania audycji dostępne są dla wybranych kanałów.

+


9,90 zł

 / miesiąc

Usługa dodatkowa Timeshift 7 dni

50 godzin nagrań


Usługa Timeshift to możliwość pauzowania, odtwarzania z przesunięciem czasowym oraz oglądania już wyemitowanych audycji. To rozszerzenie pozwoli Ci na używanie Timeshift dla audycji wyemitowanych do 7 dni wstecz*. * - Usługi Timeshift i nagrywania audycji dostępne są dla wybranych kanałów.

+


9,90 zł

 / miesiąc

IPTV
Telewizja

4K HD

Oglądaj swoje ulubione programy na dowolnym urządzeniu: telewizorze, komputerze, smarfonie czy tablecie

148
Timeshift
Oglądaj wyemitowane audycje do 7 dni wstecz
151
Jakość
Możesz wybrać jakość odtwarzania SD, HD czy 4K !
154
WiFi TV
Nie musisz posiadać anteny satelitarnej czy kabli do dekodera.
150
Dysk PVR
Rozszerz pojemność Twojego dysku PVR do 100 godzin.
152
Multiroom +2
Ciesz się telewizją na łącznie trzech ekranach!
149
Nagrywanie
Nagrywaj swoje programy na dowolnym urządzeniu.
Chanels
Dostępne

Kanały

//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVP1-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVP2-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVN-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/POLSAT-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVN7-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/POLSAT2-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TTV-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TV_PULS-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TV_PULS_2-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVP_Rozrywka-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TV4-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/SUPER_POLSAT-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TV6-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/METRO-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/WP_HD-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/SUPERSTACJA-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/ZOOM_TV-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/NowaHD-Copy-1.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/ATM_Rozrywka-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TV_PULS-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TV_POLONIA-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVS-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/POLONIA_1-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TELE5-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TV_TRWAM-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/POLSAT_NEWS-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVN24-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVN24_BiS-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/POLSAT_NEWS_2-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVP_INFO-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVP_SPORT-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/ELEVEN_SPORTS_1-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/ELEVEN_SPORTS_2-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/ELEVEN_SPORTS_3-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/ELEVEN_SPORTS_4-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/EUROSPORT_1-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/EUROSPORT_2-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/POLSAT_SPORT-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/POLSAT_SPORT_EXTRA-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/POLSAT_SPORT_NEWS_HD-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/POLSAT_FIGHT-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/POLSAT_GAMES-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/disneyChannelHD-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/disneyJunior-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/disneyXD-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVP_ABC-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TOP_KIDS-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TOP_KIDS_JR-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/HGTV-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVR-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/POLSAT_RODZINA-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/FOOD_Network-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TLC-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVN_TURBO-Copy-1.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVN_STYLE-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/POLSAT_PLAY_HD-Copy-1.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/POLSAT_CAFE_HD-Copy-1.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVN_FABULA-Copy-1.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/STOPKLATKA_TV-Copy-1.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/POLSAT_FILM_HD-Copy-1.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/POLSAT_ROMANS-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVP_Seriale-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVP_KULTURA-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVP3_Katowice-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/Canal_plus_HD-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/Canal_plus_1HD-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/Canal_plus_FilmHD-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/Canal_plus_FamilyHD-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/Canal_plis_SerialeHD-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/Canal_plus_DokumentHD-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/Canal_plus_SportHD-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/Canal_plus_Sport2HD-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/DISCOVERY_Channel-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/DISCOVERY_SCIENCE-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/ANIMAL_PLANET-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/ID-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/DTX-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/DISCOVERY_LIFE-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/DISCOVERY_HISTORIA-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/ADVENTURE_TV-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TRAVEL_CHANNEL-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/POLSAT_DOKU_HD-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/FokusTV_HD-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVP_HISTORIA-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/POLSAT_MUSIC-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/EskaHD-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/EskaTV_extra_HD-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/Eska_Rock_TV-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/4Fun_TV-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/4Fun_Gold_Hits-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/4Fun_Dance-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/STARS-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/POLO_TV-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/DISCO_POLO_MUSIC-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/POWER_TV-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/NUTA_TV-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/VOX_Music_TV-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TO_TV-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/nasa_tv_uhd-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVP3_Wroclaw-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVP3_Rzeszow-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVP3_Szczecin-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVP3_Opole-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVP3_Poznan-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVP3_Olsztyn-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVP3_Lublin-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVP3_Lodz-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVP3_Krakow-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVP3_Kielce-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVP3_Gorzow-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVP3_Gdansk-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVP3_Bialystok-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/TVP3_Bydgoszcz-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/polskie_radio_1-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/polskie_radio_2-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/polskie_radio3-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/polskie_radio4-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/rmf_classic-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/rmf_fm-Copy.png
//net9.pl/wp-content/uploads/2021/01/rmf_maxxx-Copy.png